ALFA WOLFMALE ХРАНЛИВ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МАЖИ

250мл

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ ЖЕНШЕН • ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА • КОФЕИН

400 ден

Опис

Овој гел за туширање е збогатен со нутриенти и даваат на вашата кожа витаминско хранење и чувство на мекост и удобност. Уживајте во свежината од глава до пети!

Сибирскиот женшен ја тонира кожата, обезбедувајќи свежина од глава до пети. Кофеинот обезбедува долготрајна хидратација во текот на целиот ден. Кинеската шисандра од сахалинската област и дава на вашата кожа витаминско збогатување и чувство на мекост и удобност, додека витамините А и Е ја прават вашата кожа мазна и свиленкаста.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете од гелот на сунгер, или директно на влажна кожа и масирајте. Темелно исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.