Ardagio Aqua Classic – Eau de Parfum Парфем

100 мл

894 ден

Опис

Освежувачки парфем кој евоцира спомени од летните одмори. Совршено се вклопува со летните денови преку деликатните ноти на агруми. Дрвото од кедар и мошусот на композицијата и додаваат машкост во базната нота, дополнета со сензуалниот мирис на розата и јасминот. Динамичните мажи, полни со енергија и позитивно расположение во овој парфем со сигурност ќе најдат рефлексија на својот карактер.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.