ARIETE PICASO АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

Модерна и компактна еспресо кафе машина за мелено кафе. Идеална за оние кои го обожаваат кафето со интензивна арома .  Нејзините модерни линии ја прават перфектна за секоја кујна.

• Моќност: 850 W

• Пумпа: 15 бари

• Резервоар со алуминиумски котел

• Држач за филтер за мешунки

• Отстранлив сад за капење за лесно чистење

• Отстранлив резервоар за вода (0,9 l)

7,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.