ARIETE Апарат за филтер кафе

 

 BREAKFAST

 Црна боја

• 2000 W

• стаклен сад за 4-12 кафиња

• заштита од протекување

•плоча за одржување на топлината

•резервоар за вода со рачка

•автоматско исклучување

•тајмер

•програмирани функции

 

 

2,602 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.