ARIETE БЛЕНДЕР 3 ВО 1

Создавајте вкусни јадења секој ден со Ariete блендер 3in1, блендерот кој гарантира моќност, перформанси и прецизно мешање.  Моќниот мотор од 700 W ви дава можност да креирате мазни и вкусни супи, смути, пестоти и сосови за целото семејство, дури и за најмалите. Со избирање помеѓу 2-те брзини и благодарение на сечилото од нерѓосувачки челик, всушност, можете да добиете добар и брз резулта. Сите состојки можете да ги измешате во соодветна проѕирна чаша од стакло.

Две години гаранција

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.