ARIETE CHOCOLATE FOUNTAIN ЧОКОЛАДНА ФОНТАНА

Ariete Чоколадна фонтана Црвена забава Време 90W макс 500g нерѓосувачки челик

Две години гаранција

3,699 ден

Опис

Чоколадна фонтана во винтиџ стил, корисна за подготовка на вкусен чоколаден фонду за потопување свежо овошје, бисквити и слично.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.