ARIETE ДИГИТАЛНА КУЈНСКА ВАГА

Прецизно измерете ја секоја состојка за вашите рецепти со дигиталната кујнска вага на Ariete. Тенкиот и суперкомпактен дизајн ви овозможува лесно да ја чувате на кој било место во кујната, а телото од калено стакло од 4 мм обезбедува максимална отпорност. Дигиталниот дисплеј е многу лесен за употреба и може да мерите во различни мерни единици (макс 8 кг): грами, килограми и милилитри.

Две години гаранција

1,499 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.