ARIETE HAMBURGER MAKER RED АПАРАТ ЗА ХАМБУРГЕР ЦРВЕН

Две години гаранција

Двојни нелепливи чинии за сендвичи и хамбургери. Загрејте и скара. Црвена

Моќност 1200W

Идеален за подготовка на 2 хамбургери

Двојни нелепливи плочи за обложување:

Плоча за скара за готвење хамбургер

Рамна плоча за загревање леб

Послужавник за масло за собирање маснотии при употреба

Лесно за чистење

Транспарентен капак

3,799 ден

Опис

Организирајте супер вкусна вечера со Hamburger Maker Party Time! Подгответе ги вашите хамбургери со машината за плескавици Party Time Line. Хамбургер има двојни нелепливи чинии: 1 чинија за печење на скара и 1 горна чинија за загревање на вашите сендвичи. Што чекаш? Започнете да ја организирате вашата вечера!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.