ARIETE MULTI GRILL 3во1 Ел. Скара

  • Електрична скара со рамна и ребреста контактна плоча + ДЕЛ НА СВКЛУВАЊЕ за тостирање
  • Моќност: 2400 w
  • Димензии на панелот: 60×25 cm (проширен)
  • Нелеплива површина за полесно одржување
  • Прилагодлив термостат и контрола на температурата

5,144 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.