ARIETE ПЕГЛА

• Моќност 2200 W

• Капацитет на резервоарот 320ml

• Керамичка плоча 25,1×13,0 cm

• Функција за сушење/пареа

• Вертикална пареа 

•Подесување на пареа

• Истрел со пареа

• Функција за автоматско чистење

• Против капнување

• Мерната чаша од 50 m

• Должина на кабел 2mt

Две години гаранција

2,199 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.