ARIETE ПЕГЛА

• Моќност 2000 W

• Капацитет на резервоарот 300ml

• Керамички ѓон 25,1×13,0 cm

• Функција за сушење/пареа

• Вертикална пареа

• Подесување на пареа

• Истрел со пареа

• Функција за автоматско чистење

• Против капнување

• Мерната чаша од 50 ml

Две години гаранција

1,699 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.