ARIETE RED COTTON CANDY PARTY TIME ЦРВЕН АПАРАТ ЗА ШЕКЕРНА ВОЛНА

Црвена машина за бонбони од памук со уникатен дизајн на американскиот Diner од 1950-тите. Компатибилен со гранулиран шеќер или тврди бонбони. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

Шеќерна волна Машина Candyfloss со ретро дизајн инспириран од 50-тите години.

• Обезбедени се два пластични конуси

• Лесно се чисти и расклопува

• Моќност: 450 W

• Работи со варени слатки

• Работи со гранулиран шеќер

•Обезбедена мерна лажица

•Едноставен за употреба и склопување за лесно чистење

3,899 ден

Опис

Ќе биде како да имате тематски парк во вашиот дом со производителот на конец за бонбони Ariete’s Party Time. Забавувајте се создавајќи нови слатки задоволства со шеќерен шеќер или тврди слатки од сите вкусови, за да ги забавувате децата… и возрасните исто така! Памукот на Party Time е исклучително лесен за употреба, само треба да го ставите шеќерот или сечканите варени слатки директно во машината и да почнете да го собирате конецот за бонбони, користејќи го специјалното шишарче што се испорачува. Загарантирана забава!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.