ARIETE RED CREPES MAKER АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ ЦРВЕН

• Производител на палачинки

• Моќност: 1000 W

• Без леплива плоча за обложување

2,736 ден

Опис

Party Time се обновува и ја трансформира вашата кујна во американско јадење од 1950-тите, со своите непогрешливи линии и многу производи дизајнирани да се забавуваат со семејството и пријателите. Донесете ја радоста на домашните палачинки на трпезата, со новиот Crepes Maker Party Time на Ariete: многу лесен за употреба и без кој повеќе нема да можете да правите вкусни закуски и забави дома! Електричната плоча е изработена од нелеплив материјал, идеален за лесно валање и вртење на палачинки, исто така благодарение на двете дрвени шпатули кои се испорачуваат и алатката за тркалање тесто. Со електричниот апарат за палачинки можете да внесете на трпеза слатки и солени палачинки. Ослободете ја вашата фантазија и тестирајте се со многу вкусни и забавни рецепти!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.