ARIETE RED WAFFLE MAKER АПАРАТ ЗА ВАФЛИ ЦРВЕН

Две години гаранција

Црвена машина за вафли со нелепливи електрични чинии, со уникатниот дизајн на American Diners од 1950-тите.

Производител на вафли Електричен ретро дизајн.

• Моќност: 700 W

• Индикатор за светилка за напојување/подготвеност

• Табли за вафли без обложување на стап (една единечна не-отстранлива плоча)

• Обвивка од кабел

• Безбедносен систем за заклучување

2,299 ден

Опис

Вкусни вафли со чоколадо, летни вафли со свежо овошје и шлаг, солени вафли без јајца со лосос и крем сирење. Како и да ви се допаѓаат, вафлите се совршени за секое време од денот: појадок, ручек, попладневна ужина или вечера. Со Ariete’s Party Time Maker за вафли можете да ги направите вашите омилени вафли дома за само неколку минути, благодарение на нелепливите чинии специјално дизајнирани да ја постигнат класичната текстура на вафли. Производителот на вафли има непогрешлив дизајн на линијата за забава на Ariete: мазни линии и поп-арт бои кои потсетуваат на Америка од 50-тите и нејзините среќни денови. Откријте ја целата колекција Party Time: преобразете ја вашата кујна во типична американска вечера и забавувајте се со правење пуканки, павлаки, вафли и конец за бонбони. Забавата е загарантирана!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.