НА ПОПУСТ 19%

ARIETE STEAM MOP 10 IN 1 FOLDABLE ЏОГЕР НА ПАРЕА

Две години гаранција

Мултифункционален, лесен и практичен џогер за пареа. Идеален за длабинско чистење и дезинфекција, елиминирање на бактерии и бактерии без потреба од хемиски детергенти.

10 во 1 функција

1500W снага

Мултифункционална парна пушка + пареен чистач

Преклоплива цевка при чистење, лесно и практично

Резервоар за вода од 350

Приготвена пара за 30 секунди

Светло + Копче за регулација на парата

Непрекината автономија на пареа 18/20 минути

Навиткувач за кабел, должина на кабелот 5 метри

Вртлива глава

Многу додатоци вклучени: Дизна 90°, Приклучок за дизна, Четка за пукнатини, Алат за чистење со стапало, Четка за тапацирани предмети со крпа + чистач за прозорци, мала и голема кружна четка, носач за килими, 2 микрофибер крпи, ладење, мерна чаша

4,790 ден

Опис

Steam Mop 10 in 1 FOLDABLE е лесен и разноврсен чистач на пареа кој се претвора во практичен мултифункционален генератор на пареа идеален за длабинско чистење и хигиена на домашните средини, бидејќи го фаворизира елиминирањето на бактериите и бактериите од површините на куќата без потреба од детергенти. Само со моќта на високотемпературната пареа, Steam Mop 10 in 1 FOLDABLE е ефикасен во темелно чистење на секој агол од куќата: ги санира подовите и теписите, ја отстранува тврдоглавата нечистотија и маснотии од ринглите, совршено ги чисти санитарните производи, ги обновува фугите помеѓу плочки. Пареата исто така ги дезинфикува и освежува ткаенините и софите, елиминирајќи ги лошите мириси. Steam Mop 10 in 1 FOLDABLE е готов за неколку секунди и генерира континуирана и постојана пареа околу 18 минути. Отстранливиот резервоар лесно се полни под чешмата. Производот не е само чистач на пареа, туку благодарение на испорачаните додатоци, тој се трансформира во 10 различни чистачи на пареа. Steam Mop 10 in 1 FOLDABLE  доаѓа со 2 микрофибер крпа, додаток за тепих, млазница од 90 °, четка за спојување, млазница за пукнатини, стругалка, четка за ткаенина со крпа, средство за чистење прозорци, голема и мала тркалезна четка.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.