ARIETE WET & DRY CORDLESS БЕЖИЧНА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

• Напон 3,6 V,

• Никел/NI-MH батерија 1200 mAH

• Отстранлив резервоар,

• Капацитет на резервоарот.400 ml за цврсти материи и 45 ml за течности

• Автономија 10-12 мин

• Време на полнење 8h Додатоци

• Пукнатина млазница

• Четка за ткаенина

• Пукнатина за течности

• Безжичен може да се полни

• Копче за вклучување/исклучување

• Филтер што може да се отстрани и да се пере

2,399 ден

Опис

Ariete е практична и безжична рачна правосмукалка што ја прави куќата чиста дури и кога ви недостасува време. Неговата мала големина го прави погоден да се чува во кабинет и брзо да се користи. Која е неговата намена? Трошки и течности: двете посебни прегради овозможуваат правосмукалка и за двата дограма, по потреба, додека трите испорачани додатоци ќе направат чистењето да биде детска игра.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.