НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA ALL IN 1 Маскара

Оваа МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА МАСКАРА  е наменета за сите кои немаат многу време за make up и за оние на кои им е потребна маскара која со еден потег ке го направи сето онаа што е потребно за да изгледаат совршено трепките.

Четкичката со густо распоредени влакна дава веќе со едно нанесување 3Д ИЗГЛЕД НА ТРЕПКИТЕ.

ВОЛУМЕН,ДОЛЖИНА И СОВРШЕНО СВИТКАНИ ТРЕПКИ се загарантирани.

332 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.