НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

АURA Аmazingly Resistant 419 Лак за нокти

156 ден

Опис

Благодарение на својата формулација богата со специфични и внимателно одбрани состојки, овој лак ќе им овозможи долготраен ефект и ултра висок сјај на Вашите нокти.

Четкичката е приспособена за брзо и ефикасно нанесување. Лакот е исклучително отпорен на вадење. Високата концентрација на пигменти, исто така, осигурува голема покривност.

Содржи УВ-филтри кои спречуваат промена на бојата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.