AURA PRIME ME База за шминка

274 ден

Опис

Идеална база за шминка
Формулирана на база на вода и без парабени
Го ублажува изгледот на сите недостатоци на Вашата кожа
Овозможува заштита од штетните сончеви зраци.
Благодарение на својот карактеристичен состав, играјќи се со светлосните зраци, неправилностите на Вашата кожа ќе станат помалку видливи, а Вашопт тен сјаен и изедначен.

Со структура на база на вода, интензивно ја хидрира кожата правјќи ја нежна и мазна. Може да се користи и самостојно, за природен и освежен изглед на лицето во текот на целиот ден.

Базата се нанесува на исчистена и хидрирана кожа на лицето, секогаш кога сакате сјаен тен или како прв чекор во вашата рутина за шминкање.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.