AURA POWDER Бланш

400 гр

805 ден

Опис

Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула.

Го спречува пожолтувањето на косата и е наменет за сите типови на коса. Го мазни површинскиот слој на косата и ги затвара испуканите врвови.

VELVET бланш е наменет за современа жена која сака брзи и чести промени, но истовремено ја чува и негува својата коса.

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.