AURA Brow Сет за веѓи

Сет за веѓи

Маскара Brow – Се возможно со помош на маскарата за веѓи Aura Brow ! Има текстура слична на гел  така што се нанесува во само неколку потези, а формулата збогатена со микро влакна во форма на Y, совршено ги исполнува и ги дефинира веѓите. Не се лепи и создава илузија на густина – додека во исто време веѓите изгледаат сосема природно нагласени.
Глицеринот како додаток на формулата ги храни веѓите додека полимерите ги зајакнуваат и „поставуваат“ токму онака како што сакаш !

Молив за веѓи Browmatic – Ултра фин и прецизен молив,  ги трансформира веѓите и ги обликува.

+ Гратис AURA пинцета

733 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.