AURA ЧЕТКА ЗА ФАРБАЊЕ НА КОСА

Дизајнирана за целосно покривање на секоја коса при нанесување на боја, оваа четка е неопходна алатка во процесот на боење на косата.

Совети за употреба:
Натопете го само врвот на четката во смесата со боја, а потоа рамномерно распоредете ја бојата на косата со помош на целата должина на четката.

65 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.