НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA UP TO 10 DAY WEAR Лак за завршен слој

Овој завршен слој лесно се нанесува, времето на сушење му е оптимално.

Овозможува долготрајна заштита против вадење на лакот и значително го продолжува неговото траење.

Овозможува базичната боја да остане непроменета.

Содржи УВ-филтри.

156 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.