НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA LENGTH Маскара

Благодарение на својата лесна текстура и посебно креирана силиконска четкичка оваа маскара овозможува совршена ЕКСТЕНЗИЈА И  ДЕФИНИЦИЈА НА ТРЕПКИТЕ.

Четкичката е со посебен облик и маскарата се нанесува така што со кривата страна на четкичката прво се опфаќа секоја трепка и се дефинира,а потоа со рамната страна на четкичката се извлекува должината на секоја трепка.

РЕЗУЛТАТОТ Е ДЕФИНИРАНИ И ДОЛГИ ТРЕПКИ.

332 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.