AURA Liquid Highlighter Течен хајлајтер за лице и тело

Време е да се запознаеш со Liquid Highlighter !

Течен гел со лесна структура кој се прилепува за кожата и на истата и овозомужува покриеност, гел кој не остава леплива трага и совршено влегува во коминација со сите други видови шминка.

Наменет е за лице и тело, се нанесува со пипета кој се наоѓа во самото пакување.

441 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.