AURA VELVET TON 6.7 Професионална фарба за коса

139 ден

Опис

Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија.

100 % ги покрива побелените влакна.

Содржи висока концетрација на пигменти кои гарантираат сјајна, постојана и долготрајна боја за кој тип на коса. Алое Вера е добро позната по нејзиното лековито дејство. Ја штити обвивката на косата во текот на хемискиот третман, а маслото од Магнолија ја регенерира косата и и дава сјај.

Резултатот е интензивна боја, јака и здрава коса. Многу пријатен, ни малку агресивен третман.

Широка палета на нијанси.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.