AURA GLORIOUS CHEEKS 210 CORAL CRUSH Руменило

247 ден

Опис

Многу нежна, свиленкаста текстура која овозможува лесна и рамномерна апликација.

Поради одличната пигментација, потребна е само мала колични од руменилото за постигнување на посакуваниот ефект.

Најдобро е да се нанесува со козметичка четка од природни влакна.

Достапнo е во 12 различни нијанси и ефекти.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.