НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA WING IT UP Течен туш за очи

185 ден

Опис

Најзначајната карактеристика на овој течен ајлајнер е интензивно црната боја и можноста за исцртување на полни црни линии со еден потег. После нанесувањето се суши за неколку секунди, со што се олеснува нанесувањето и се избегнуваат непотребни пресликувања.

Крајниот ефект е интензивно црна, сјајна и долготрајна линија на очниот капак.

Четкичката е тенка и прецизна, изработена од синтетички влакна. Производот е офтамолошки тестиран.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.