AURA ABSOLUTЕ MATTE 630 Течен кармин

630 ONE MORE TIME – замена за  611

323 ден

Опис

НОВ ИЗГЛЕД ,НОВА ФОРМУЛА,НОВИ  13 НИЈАНСИ!

AURA течен кармин ABSOLUTЕ MATTE со поинтензивна пигментација,полесна текстура и подолготраен мат ефект.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.