AURA TOTAL PRO Пудра

• силно покривање
• трае до 12 часа!
• свиленкаст мат финиш што овозможува и го зајакнува природниот изглед на кожата
• брзо и лесно за нанесување
• содржи специјални пигменти кои го максимизираат интензитетот на бојата и сјајот при прилагодување на кожата

Тенот е мазен и хидриран.
Целосна покриеност во текот на денот, дури и до 12 часа.

420 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

, , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.