❤️Е-ваучер за во AURORA RESORT & SPA Берово

Изрази честитка со совршен подарок или купи си го за себе : вредносен е-ваучер!

Одбери вредност, додади во кошничка, пиши ни e-mail адреса и порака за примателот во „Дополнителни информации“ при наплата и ние ќе го доставиме во твое име.

*Цената е за викенд понуда од петок – недела. Термините треба да се резервираат.

Ноќевање со доручек и вечера + овозможено бесплатно користење на СПА центарот (1 час дневно со претходна резервација)(парна бања сауна и затоплен релаксирачки базен)

Можност за користење на ваучерите е најдоцна до 31.04.2023

.

6,600 ден13,200 ден

Исчисти

Опис

Повеќе инфо на линкот

https://sites.google.com/view/aurora-resort-spa/

Дополнителни информации

Денови

1, 2

Ноќевање за двајца ПП + СПА

13200, 6600

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.