AVA ПОСТЕЛНИНА дупла

Постелнините се изработени од најквалитетен и густо ткаен 100% памук ранфорс со природен и мек допир.

*Дуплиот сет се состои од навлака за јорган 200×220 см, 2x навлаки за перници 50×70 см и долен чаршав 220×240 см

2,200 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

  • 100% памук
  • Меки и нежни на допир
  • Се перат во машина на 40°C
  • Навлаката за јорган се затвора со пластички копчиња, додека навлаките за перница се затвораат како плик
  • Пропустливост
  • Оеко-Текс сертификат кој го потврдува отсуството на штетни супстанции од сите материјали од сетот

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.