AVIGNON Кошула

Лежерна кошула со драпирано деколте во предниот дел.

Изработена од памук и лен во универзално една величина, достапна е во 6 бои кои потсетуваат на летните полјани на Јужна Франција.

2,990 ден

Исчисти

Опис

Рокот на испорака е од 7 до 10 дена 

Дополнителни информации

Боја

Виолетова

Величина

Оne size

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.