AVIGNON Кошула

Лежерна кошула со драпирано деколте во предниот дел.

Изработена од памук и лен во универзално една величина, достапна е во 6 бои кои потсетуваат на летните полјани на Јужна Франција.

2,990 ден

Исчисти

Опис

 

Рокот на испорака е од 7 до 10 дена 

Дополнителни информации

Боја

Аквамарин, Бела, Виолетова, Жолта, Маслинесто зелена, Светло сина

Величина

Оne size

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.