AYURVEDA Aјурведски шампон Hemp Oil

Во комбинација со мноштво биоактивни и органски екстракти, вклучително и екстракт од боровинка и збогатен со мешавина од аминокиселини, овој шампон и регенератор ја стимулира косата оставајќи ја да изгледа и да се чувствува освежена и видливо кондиционирана.

Пакување: 200ml

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.