Промоција!

Азбукварка

Ванчо Полазаревски – „Азбукварка“

Илустрации: Наташа Костовска

Категорија/жанр: Книга за деца; сликовница

Едиција: Шума од зборови

Формат: А4, хоризонтален

Повез: мек

Број на страници: 36

250 ден 200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.