Baby Mickey Shape Sorter Bus Бебе автобус

Автобус на Mickey со различни форми и бои

Обоена и отпорна пластика

9м-36 м

15.5 x 20.5 x 16 см

454 гр

767 ден

Опис

Забавен и шарен автобус Mickey . Мулти-едукативен : ги стимулира рачните вештини и препознавањето на формите и боите.

9 обоени форми со слики од слатки ликови на Disney

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.