Baby Minnie Light up Mobile Интерактивна вртелешка

3,092 ден

Опис

Симпатична Мinnie интерактивна вртелешка може да се користи на 2 начина!

Како класичен рингишпил над самото бебе со 2 кадифен фигури: Minnie мечиња и со срце и цвет, како и нежни мелодии и како проектор во форма на ѕвезда со млечно светло на рамката прикачено на лулката. Ги стимулира слухот, видот и допирот на бебето и е специјално дизајниран за развој на когнитивни и интелектуални способности на децата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.