BAILEYS Strawberries and Cream

Овошен крем ликер, единствено доживување од вкусови на свежи јагоди во комбинација со препознатлив вкус на Baileys Original Irish Cream.

1,350 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.