Barbie Куќа

3,499 ден

Опис

The Barbie® 2-Story House е куќа која е слатка, модерна, забавна и полна со изненадувања.
Влезете низ розевата врата, на долниот кат се наоѓаат кујната, дневната соба и бањата. Доколку се качите на горниот кат, таму е спалната соба која има можност да биде и дел наменет за спа.
Секоја соба е изработена со сите потребни детали и дотатоци, за да можат лесно да се користат при играта, но, и да се исчистат и вратат на своето место. Кога ќе завршите со играта, склопете ја куќата и веќе е подготвена за лесно да можете да ја пренесете својата куќа полна со забава. Има и рачка со која е дополнително олеснето пренесувањето.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.