Barbie Кукла со виножитна светкава коса

1,999 ден

Опис

Младите стилисти сега може да прават шарени, сјајни фризури за својата Барби која има прекрасна коса.
Барби има долга коса со виножито од бои на кои можете да им додадете дополнителен сјај со чешелот кој следува во овој сет. Покрај чешелот во овој сет следуваат шноли и стегачи за да можете да направите уште повпечатлив изглед за вашата Барби.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.