Barbie Кукла спорт

Возраст: 3+ год

1,499 ден

Опис

Barbie® е секогаш во движење, па затоа и оваа кукла е направена да може да се движи во најразлични позиции. Секоја кукла има зглоб на вратот, рамењата, лактите, дланките, стомакот, колковите, колената и на стапалата за неверојатните движења да бидат уште позабавни. Сега Барби може да вози велосипед, да вежба балет, гимнастика или јога, да прави селфи пози…. Неверојатно многу забавни, инспиративни и креативни приказни можат да се доживеат со Barbie® Made to Move™ куклата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.