Basic Bamboo Перница

Бамбусот ја одржува свежината бидејќи има лесна текстура. Ја апсорбира влагата, со што го елиминира потењето и мирисот. Му помага на телото да дише, бидејќи одлично го спроведува воздухот.

  • Навлака: 210 TC Bamboo-Cotton Сатен
  • Димензија 50*70
  • Тежина 1 кг
  • Материјал Бамбус

1,640 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.