BASTET NOIR MINT BAREBACK MAXI DRESS

Летниот фустан со МИНТ боја е совршен за ноќни излегувања во градот. Има отворен грб со три затворачи на копчиња. Предниот дел има длабоко деколте и нежни набори околу рамената и половината со детални ракави и драматичен пресек на бутот.

9,300 ден

Исчисти

Опис

Bastet Noir: Се се прави по нарачка: Сите наши парчиња се направени само по нарачка. Ние не чуваме инвентар, така што секое парче облека што го продаваме е направено од нула. Како бренд за облека, ние силно веруваме дека ставањето персонализација пред масовното производство е навистина важно, бидејќи сакаме да изградиме одржлив бренд што создава парчиња облека безвременски што ќе ги имате во вашата гардероба во наредните години.

Кога ќе изберете CUSTOM, внесете ги следните мерења во делот за белешки:

Bust

Waist

Hips

Height

1-3 работни дена за производтсво

Ткаенина: СВИЛЕН САТИН

Моделот е висок 180 см и носи големина EU36.

Произведено во Македонија

Дополнителни информации

Величина

34, 36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.