BASTET NOIR THE CHER DRESS

Доколку сакате нешто посебно и елегантно, тогаш Cher Wrap фустанот е правиот избор. Лесно прилагодлив за секоја половина, фустанот се одликува со два ремени кои се превртуваат и создаваат совршена линија на струкот. Овој тиркизен дезен со должина до глуждот е модерен фустан што секој треба да го има во својот плакар.

10,500 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, по нарачка (custom made)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.