BASTET NOIR THE MICHELLE DRESS

Дизајнот за фустанот на Мишел е инспириран од најславната улога на Michelle Pfeiffer во „Scarface“ и нејзиниот избор на свилени фустани со лизгање. Бежот фустан со отворен грб  има наборни детали кои нежно паѓаат околу деколтето. Отворениот заден дел на фустанот е надополнет со два нежни дебели ремени и детално здолниште со неверојатна должина до глуждот

Ткаенина: 100% свилен сатен

Рок за достава 1-3 дена

7,440 ден

Исчисти

Опис

Секое парче Бастет Ноар е изработено по желба со многу loveубов од задруга на жени самохрани родители во Македонија.

УПАТСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ: Рачно перење во мраз ладна вода. Топла вода е големо не-не.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Подеднакво заводлива за сите луѓе <3

Дополнителни информации

Величина

34, 36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.