BASTET NOIR THE ODETTE DRESS

Фустанот Odette е идеален дневен фустан кој може да се носи постојано, а сепак да изгледа како нов. Направен од најудобна ткаенина, мешавина од памук и вискоза, овој принт го крева она што би се сметало за секојдневен фустан и го претвора во романтичен сон што ве прави да се чувствувате како главен лик на филм. Odette фустанот се одликува со полуслатко деколте, дебели прерамки и здолниште во wrap-around стил.

10,250 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, по нарачка (custom made)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.