BASTET NOIR THE ROBYN DRESS

Ако сте во потрага по совршен модерен пресврт на фустанот сафари, не барајте повеќе! Фустанот ,,Robyn” е тука за да ги оствари сите ваши најлуди соништа од удобноста на вашиот дом. Направен од лесен, структуиран, ленен материјал , фустанот ,,Robyn” се одликува со квадратно деколте, појас на половината и секси страничен процеп што дефинитивно ќе ве направи впечатливи.

10,500 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, по нарачка (custom made)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.