BEAR HUG ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ

150мл

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ ЖЕНШЕН • ЕКСТРАКТ ОД МЕЧКИНО ГРОЗЈЕ • ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА

575 ден

Опис

Oвој гел за чистење е направен за мажи кои се силни, храбри и самоуверени! Активната формула е со селективни дејства, бидејќи е создадена да задоволи специфични потреби на машката кожа.

Овој гел за лице совршено ги чисти сите нечистотии. Дополнително, дивиот сибирски женшен и мечкиното грозје го подбруваат тенот на кожата, додека кинеската шисандра од сахалинската област ќе ве остави со чувство на свежина, како силен сибирски ветер, кој дува низ областа Таига.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.