BECUTAN Детски крем

Содржи висококвалитетни и грижливо одбрани супстанции кои обезбедуваат долготрајна заштита и интензивна нега на детската кожа по целото тело. Неговиот состав е потполно приспособен и на потребите на најчувствителната бебешка кожа. Лесно се апсорбира, а благодарение на својата единствена, блага формулација, може повеќекратно да се нанесува без притоа да доведе до презаситување.

  • Клинички тестиран;
  • препорачлив е и за нега на сува и чувствителна кожа кај сите возрасти;
  • има приспособена pH вредност;
  • не содржи парабени.

124 ден196 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.